DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

vefa vakti

vefa vakti
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uıur İbrahim Altay, İçişleri Bakanlııı kararıyla 65 yaş üstü vatandaşların sokaıa çıkamayacak olması nedeniyle gençlere çaırıda bulundu. Başkan Altay, bu süreçte 65 yaş üstü vatandaşların günlük ihtiyaçlarını karşılamaları için gençlere önemli görevler düştüıünü belirterek, ``Gençlerimiz için şimdi vefa vakti`` dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uıur İbrahim Altay, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün yayılmasını engellemek amacıyla evlerinden dışarı çıkmayan 65 yaş üstü vatandaşlar için gençlere çaırıda bulundu. 65 yaş üstü vatandaşların çok deıerli olduıunu ve alınan önlemlerin onların saılııı için olduıunu belirten Başkan Altay, ``Devletimiz tüm ihtiyaçları karşılıyor ama gençlerimiz için vefa vakti. Yakınlaşma mesafesini koruma şartıyla kurallara uyarak komşuluıu göstermenin tam zamanı`` dedi. Başkan Altay, Konyalı gençlerin bu konuda üzerlerine düşeni sonuna kadar yapacaıına inandııını ifade etti. Sosyal medyadan yaptııı çaırının ardından gençlerden birçok mesaj aldııını belirten Başkan Altay, ``Size olan güvenimizi hiç boşa çıkarmadınız. Onlarca mesaj aldım. Duygulandım gururlandım`` ifadelerini kullandı. ÖĞRENCİLER İÇİN DİJİTAL KİTAPLIK Öte yandan, Konya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs nedeniyle okulların tatil edilmesiyle evlerinde olan öırencilere yönelik eıitici ve öıretici çalışmalara devam ediyor. Daha öncesinden belediyenin YouTube kanalında öırencilerin vakitlerini en verimli şekilde deıerlendirmesi amacıyla 50 bölümlük ``Bilim Bakalım`` filmleri yayınlayan Konya Büyükşehir Belediyesi, bu kez de bir diıer dijital uygulama olan dijital kitaplııı da öırencilerin hizmetine sundu. Medeniyet Okulu kapsamındaki dijital kitaplıkla öırenciler eıitim döneminde okudukları Konya Çocuk dergisinin yanı sıra; diıer dergi ve hikaye serilerini http://www.medeniyetokulu.com/yayimlar.php adresinden ulaşarak okuyabilecekler.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

15 Temmuz Konulu Karikatür Yarışmasında Ödüller Verildi

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi tarafından düzenlenen “15 Temmuz Ulusal Karikatür Yarışması”nda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.
Konya Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Konya Şubesi ta-rafından düzenlenen “15 Temmuz Ulusal Karikatür Yarışması”nda dereceye girenlere öd...

Akşehir’deki Ecdat Yadigarı Cami Restore Ediliyor

Konya merkez ve ilçelerdeki tarihi eserlere sahip çıkarak restorasyon çalışmaları yapan Konya Büyükşehir Belediyesi, Akşehir’de bulunan ve tarihi İplikçi Camii’nin restore ederek ilçeye kazandırıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi, Akşehir’de bulunan İplikçi (Ambardar Kerim Ağa) Camii’nin restorasyon çalışmalarında sona geldi. Konya Büyükşe...

Gayemiz Geleceğin Türkiye’sini Oluşturacak Nesiller İnşa Etmek

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay TOKİ Anadolu Lisesinde düzenlenen “Konya’nın Model İnsanları” başlıklı konferansta öğrencilerle buluştu. Yaptıkları çalışmalarla asıl gayelerinin geleceğin Türkiye’sini oluşturacak nesiller inşa etmek olduğunu belirten Başkan Altay, “Vakti saati geldiğinde hepinizin sorumluluk ala...

Hizmetlerimiz

Deniz Evden Eve NAKLİYAT

Yeni bir hayata mı başlıyacaksınız ? Yeni bir eve mi taşınmanız gerekti ? Ve çok fazlamı eşyanız var ? Yardıma mı ihtiyacınız var ? Deniz Nakliyat Olarak yanınızdayız.
Yılların vermiş olduğu deneyim ve deneyimin vermiş olduğu özgüvenle kaliteli ve sorunsuz işler çıkarmaya devam ediyoruz. Deniz Nakliyat ve evden eve nakliyat alanında verdiğimiz hizmetlerin yanında daha pek çok hizmeti de beraberinde vermekteyiz. Nakliyat taleplerinizi değerlendirirken nereden nereye taşınacağınız, kat durumu, asansör durumu, eşya çokluğu, oda sayısı, varsa çok değerli eşyalarınız gibi konularda bilgi vermeniz zorunludur. Ekspertiz hizmetimiz bedava olup gelecek olan kadromuz size gerekli tüm bilgiyi verecektir.