DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay 8 İlden Konya`da Kamp Yapan Judocularla Buluştu
Başkan Altay 8 İlden Konya`da Kamp Yapan Judocularla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, kültürler arası kaynaşmayı sağlamak ve sporcuların performansını artırmak amacıyla 8 ilden yaklaşık 250 judocunun katıldığı kampı ziyaret etti. Başkan Altay, kampın kardeşlik hukukunun geliştirilmesi açısından faydalı olduğunu belirterek, sporcuları evlerinde misafir eden ailelere teşekkür etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, judo hazırlık kampına katılmak üzere çeşitli illerden Konya’ya gelen judocularla bir araya geldi. Konya ile birlikte Aksaray, Karaman, Rize, Osmaniye, Kahramanmaraş, Şırnak, Bursa ve Kocaeli’den çeşitli kulüplerden ve çeşitli kategorilerden yaklaşık 250 judocu, kültürlerarası kaynaşma ve Judo Ortak Çalışma Kampı’na katılmak üzere Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Konya’da toplandı. İki gün süren kampı ziyaret eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, kardeşlik hukukunun geliştirilmesi açısından kampın çok faydalı olduğunu ifade eden Başkan Altay, “Ailelere ve sporcuları misafir eden tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Konya’ya ve Hz. Mevlana’ya yakışır bir ev sahipliği örneği gösteriyorlar. Allah onlardan razı olsun. Hem mini bir hazırlık turnuvası hem de güzel bir ziyaret programı olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Judocuların performansını artırmak ve Konya aile kültürünü tanıtmak amacıyla yapılan kampa katılan illerin sporcuları, Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü aileleri tarafından iki gün boyunca evlerinde misafir edildi.

Seçme Haberler

Büyükşehir Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber gerçekleştirdiği “Sevdiğin Kitabı Anlat” Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini Kütüphane Haftası’nda aldı.Konya Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü Medeniyet Okulu projesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü Eğitimde Kali...

Büyükşehir 2016 Kurban Bayramına hazır

Konya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı’nı huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmeleri için gerekli önlemleri aldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi tüm şehirde gerekli tüm hazırlıklarını yaptı.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.