DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Akyürek Belediye Personeliyle Bayramlaştı

Başkan Akyürek Belediye Personeliyle Bayramlaştı Kurban Bayramı dönüşü belediye çalışanları ile bayramlaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya merkezde yapılan marka yatırımların ardından şehrin tamamında gerçekleştirecekleri yatırımlarla topyekün kalkınmayı sağlayacaklarını ifade etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kurban Bayramı dönüşü ilk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü çalışanları ile bayramlaştı. Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleşen bayramlaşma töreninde tüm personelin bayramını tebrik eden Başkan Akyürek, hac görevini ifa ederken vefat edenlere Allah’tan rahmet diledi. Son yıllarda yapılan yatırımlarla Konya’nın bir sıçrama yaptığını ve bir marka değeri oluştuğunu kaydeden Başkan Akyürek, “Yılda 300 binden fazla insanın kullandığı Mevlana Kültür Merkezi şehrimizin bir kültür şehri, bir kültür başşehri olması konusunda bir odak noktasını oluşturdu. Bir bina yapmak deyip geçmeyin. Belediyecilik şehrin gelişmesini böyle sağlıyor. İstanbul’dan sonra kültürel programlara katılım sayısı en yüksek şehir Konya oldu. Yine belediyeciliğin, şehrin marka değerine katkısına bir örnek de Konya Büyükşehir Stadyumu oldu. Şehirlerarası rekabette böyle müesseseleriniz, altyapınız, kuruluşlarınız, böyle eserleriniz olmazsa diğer şehirlerden geride kalırsınız” dedi. Konya’nın yeni dönemde yeni bir sıçrama yaşaması gerektiğini kaydeden Başkan Akyürek, “Şehrimizin turizm kapasitesi, otel kapasitesi, kültürel kalkınma altyapısı, sosyal kalkınma altyapısı, kadın lokalleri, gençlik merkezleri, mesleki eğitim merkezleri, fiziki gelişim altyapısı, eğitim altyapısı, her alanda büyük bir gelişim sağladı. Bütün altyapılar tamamlandı. Şimdi yeni bir sıçrama dönemini yaşıyoruz. Bin 200’e yakın mahallemizin tamamında çalışma yürütüyoruz. Şu anda köyden mahalleye dönen 584 mahallemizin 300’den fazlasında mahalle parkı yapıldı. 400’e yakınına su ve kanalizasyon idaremiz yeni kuyu açma, depo yapma, şebeke yenileme ya da şebeke çekme gibi birçok konuda müdahil oldu. Mahalle olan 168 eski belde belediyemizin tamamına öncelik verdik. 2016 sonuna kadar ilçe merkezlerimizde ve beldeden dönüşen mahallelerimizin tamamında kanalizasyon ve su çalışması önemli oranda tamamlanmış olacak” diye konuştu. 2017 sonuna kadar Büyükşehir sorumluluğundaki tüm köy yolları ve köyleri merkeze bağlayan yolların asfaltının yenilenmesini ya da yol açılmasının bitirilmesini hedeflediklerini kaydeden Başkan Akyürek, 31 ilçede kültür merkezi ve sportif amaçlı, çok amaçlı kullanılabilecek salonlar yapılacağını dile getirdi. Konya’nın topyekûn kalkınmasını böylece gerçekleştirmiş olacaklarını vurgulayan Başkan Akyürek, 100’den fazla itfaiye merkezimiz, Fen İşleri bölge merkezleri, su ve kanalizasyon idaremizin bölge merkezleriyle 42 bin km2’ye hizmet veriyoruz” dedi. Bayramda mesai yapan personele de teşekkür eden Başkan Akyürek, konuşmasının ardından tüm personelle bayramlaştı.

Seçme Haberler

Trt1 hangimizsevmedik 11. Bölüm bozuk yayın

Trt de neler oluyor ? #hangimizsevmedik 11. Bölüm yayınında yaşanan kesintinin sebebi ile ilgili trt den yapılan bir açıklama yok.

 

Ramazan Ayımız Mübarek Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konyalıların ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ederek, “Ramazan-ı Şerif’te yetimi, öksüzü, mazlumu gözetelim, ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım ve iftar sofralarında israf etmeyelim” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın Ramazan ayının gelişi nedeniyle yay...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.