DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Akyürek`ten Ahmet Sorgun`a Teşekkür

Başkan Akyürek`ten Ahmet Sorgun’a Teşekkür Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, tekrar aday olmayacağını açıklayan AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun’a bugüne kadar yaptığı hizmetler sebebiyle teşekkürlerini iletti.Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, tekrar aday olmayacağını açıklayan AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti. Konya Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Toplantısı’na katılan İl Başkanı Ahmet Sorgun, siyasette Hakk’ın hatırını tüm hatırların üstüne tutmak ve nezaketi de asla elden bırakmamak gerektiğini ifade etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise, Ahmet Sorgun’a bugüne kadar yaptığı hizmetler sebebiyle belediye başkanları, AK Parti Meclis Grubu ve Konya adına teşekkürlerini iletti. Sorgun’un güzel hizmetlere vesile olduğunu, öncülük yapmaya gayet gösterdiğini kaydeden Başkan Akyürek, “Kendisi şehrimizdeki birlik ve beraberliğin tedariki ve devam ettirilmesi konusunda gayret gösterdi, başarılı çalışmalara imza attı. Bundan sonraki siyasi hayatında başarılarının devamını diliyoruz” dedi. Başkan Akyürek, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Mahmut Sami Şahin ile beraber Ahmet Sorgun’a günün anısına çini sikke hediye etti.

Seçme Haberler

Bakan Kurum İtfaiye Personeliyle Bayramlaştı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Büyükşehir Belediyesi Selçuklu İtfaiye Merkezi’ni ziyaret ederek nöbetteki itfaiye personeliyle bayramlaştı. İtfaiyeciler sayesinde vatandaşların evlerinde huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşadığını belirten Bakan Kurum, “Onlar kendi hayatlarından fedakarlık yapıyor. İnşallah biz bu fedakarlıklarla şehri...

Başkan Altay Karne Alan Öğrencileri Tebrik Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak karnelerini alan öğrencileri tebrik ederek güzel ve verimli bir tatil geçirmelerini diledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Altay, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. G...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.