DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başarısını Dünyaya ``Duyurdu``

Başarısını Dünyaya “Duyurdu” Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden Cavit Koç, 1. İşitme Engelliler Dünya Yıldızlar ve Gençler Güreş Şampiyonası’nda dünya üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü temsilen 1. İşitme Engelliler Dünya Yıldızlar ve Gençler Güreş Şampiyonası’na katılan Cavit Koç, dünya üçüncülüğü elde ederek göğsümüzü kabarttı. İşitme Engelliler Dünya Yıldızlar ve Gençler Güreş Şampiyonası’nın ilki Ermenistan’ın Başkenti Erivan’da yapıldı. 13 ülkenin katılımıyla gerçekleşen şampiyonada Konya Büyükşehir Belediyespor’un deneyimli sporcusu Cavit Koç, güçlü rakiplerini eleyerek, Grekoromen Yıldızlar kategorisinde dünya üçüncüsü oldu. Zorlu şampiyonada Türkiye takım halinde Serbest Gençler kategorisinde dünya şampiyonu olurken, Grekoromen Gençler kategorisinde dünya ikincisi, Grekoromen Yıldızlar ve Serbest Yıldızlar kategorisinde ise dünya üçüncüsü oldu.

Seçme Haberler

Ardıçlı Sosyal Konut Projesinde Organize Sanayi Çalışanlarının Kuraları Çekildi

Konya Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle hayata geçirilecek Ardıçlı Sosyal Konut Projesinde Organize Sanayi çalışanlarının kuraları düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinesinde Konya Büyükşehir Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğiyle hayata geçirilecek Ardıçlı Sosyal Konut Projesind...

Uğur İbrahim Altay’dan Konya İçin İddialı Projeler

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni dönem projelerini Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı’nın da katıldığı Benim Şehrim programında kamuoyu ile paylaştı. Konya için birçok yeni projenin müjdes...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.