DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Bakan Soylu ve Bakan Kurum Giresun’daki Büyükşehir Ekiplerini Ziyaret Etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye desteğe giden Konya Büyükşehir Belediyesi ekiplerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye giden Konya Büyükşehir Belediyesi ekiplerini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum ziyaret etti. Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından AFAD’ın talebiyle kombine kanal açma araçları ile birlikte görevlendirilen Konya Büyükşehir Belediyesi ekiplerin çalışma yaptığı alanda incelemelerde bulunan bakanlar, yaraların sarılması için yaptıkları çalışmalarından dolayı ekiplere teşekkür ettiler. KONYA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEK Sel bölgesindeki çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da felaketin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bölgeyi ziyaret ettiğini, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum’un bölgeden hiç ayrılmayarak çalışmaları koordine ettiğini hatırlatarak, Konya olarak da üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.