DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Bakan Kurum Büyükşehir`in İlçelerdeki Yatırımlarını Açacak
Bakan Kurum Büyükşehir`in İlçelerdeki Yatırımlarını Açacak

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyşehir’de yaptırılan Şehir Konağı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda Seydişehir’de yaptırılan Atıksu Arıtma Tesislerinin açılışı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından gerçekleştirilecek.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Beyşehir Şehir Konağı ile bakanlık koordinasyonunda yaptırılan Seydişehir Atıksu Arıtma Tesislerinin açılışını gerçekleştirecek. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Büyükşehir Belediyesi’nin 28 ilçeye 2 milyar lira yatırım yaptığını belirterek, yapılan yatırımlarla ilçelerin çehresinin değiştiğini ifade etti. Konya’nın ilçeleriyle birlikte topyekün kalkınması için yeni dönemde de ilçe belediye başkanlarıyla birlikte çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Altay, Beyşehir’de tamamladıkları Şehir Konağı ile Seydişehir’de tamamladıkları Atıksu Arıtma Tesislerinin 24 Şubat Pazar günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından hizmete açılacağını dile getirdi. Bakan Kurum’un Beyşehir ve Seydişehir’de açılışların yanı sıra vatandaşlarla da bir araya geleceğini kaydeden Başkan Altay, açılışı yapılacak eserlerin Konya’ya hayırlı olmasını diledi. BEYŞEHİR ŞEHİR KONAĞI Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyşehir’e kazandırılan Şehir Konağında, yüzme havuzu, spor salonu, meslek edindirme kurs alanları ve çok amaçlı salonlar bulunuyor. 3 milyon 100 bin liraya mal olan Şehir Konağı, Aile Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) olarak hizmet verecek. Beyşehir Şehir Konağı 24 Şubat Pazar günü saat 14.00’te açılacak. SEYDİŞEHİR ATIKSU ARITMA TESİSLERİ Büyükşehir Belediyesi tarafından Seydişehir’de hayata geçirilen Atıksu Arıtma Tesisleri temiz ve sağlıklı çevre oluşumuna katkı sağlarken arıtılan sular tarımsal sulamada kullanılacak. 45.3 milyon liraya mal olan tesisin proje bedeli; yüzde 85 Avrupa Birliği, yüzde 6 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, yüzde 9 Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından karşılandı. Seydişehir Atıksu Arıtma Tesisi, 2025 hedef yılına göre 46 bin kişiye hizmet verecek şekilde ve günlük yaklaşık 6 bin metreküp kapasiteli İleri Biyolojik (Azot ve Fosfor giderimli) Atıksu Arıtma Tesisi olarak dizayn edildi. Seydişehir Atıksu Arıtma Tesisi, 24 Şubat Pazar günü saat 15.30’da açılacak.

Seçme Haberler

Başkan Altay, Karatay Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen programda Karatay’da görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Göreve geldiği günden beri 2019-2024 stratejisini oluşturmak için muhtarlarla devamlı istişare halinde olduklarını belirten Başkan Altay, Konya’nın geleceğinin çok daha güzel...

4 Seyahatten 1'i Bedava

World Karttan Kampanya fakat bu alışık olduğumuz kampanyalardan biraz farklı. Sebebi ise Dünya üzerinde ilk defa uygulanan bir sistem için yapılan bir kampanya. Konya büyükşehir belediyesinin dünya üzerinde ilk defa uyguladığı temassız kredi kartları ile toplu ulaşım seferleri ne bankalardan destekte gecikmedi. Yapıkredi world kart ile düzenlediği kampanyanın detaylarına makalemizin devamında bulabilirsiniz.

 

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.