DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Aykut Kocaman`dan Başkan Akyürek`e Veda Ziyareti

Konyaspor\'a tarihinde ilk kez Avrupa kupası heyecanı yaşatan ve Türkiye Kupası’nı kazandıran Aykut Kocaman, Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e veda ziyaretinde bulundu.
Konyaspor\'a önemli başarılar kazandırdıktan sonra ayrılmaya karar veren Teknik Direktör Aykut Kocaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i ziyaret etti. Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve yöneticilerin de katıldığı ziyarette Aykut Kocaman’a hizmetleri için teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Aykut Hoca Konya ile mantık olarak çok bütünleşmişti. Konyaspor çok önemli bir noktaya geldi. Bu yeni dönemin hem Konyaspor hem de Aykut Hoca için güzelliklere vesile olmasını diliyorum” dedi. Aykut Kocaman da kendisini Konyaspor ailesine ait hissettiğini, bunun ayrıldıktan sonra da devam edeceğini belirterek, “Dileğim, Konyaspor’un hep üstüne koyarak giden, Anadolu’daki örnek kulüplerden biri haline gelmesi ve bunu sürdürülebilir hale getirmesidir. Büyükşehir Belediye Başkanımıza başta yeni stadyumu şehre kazandırması olmak üzere, yeni antrenman sahalarının yapılması, takımın şehirle bütünleşmesine yaptığı katkı ve her zaman verdiği büyük desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Akyürek, ziyaretin sonunda Aykut Kocaman’a çini sikke ve Mesnevi hediye etti.

Seçme Haberler

Fide ve Fidan Desteği Fırsatını Kaçırmayın

Tarıma ve tarım projelerine desteklerini sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı için fide ve fidan desteği başvurularını bu yıl 1 Temmuz - 1 Ağustos tarihleri arasında alacak.Konya Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı için planladığı tarımsal destek başvurularına bu yıl erken başlıyor. Büyükşehir Belediyesi, gelecek yıl dağıtacağı fide v...

Konyamızı Hemşehrilerimizle Birlikte Yönetiyoruz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Şehir İstişareleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Altay, “Şehrimizin geleceği için ortak akıl ile karar verme adına büyük fayda gördüğümüz buluşmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Şehir İstişareleri kapsamı...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.