DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Akyürek: Müslüman Kardeşlerimize Dua Edelim

Akyürek: Müslüman Kardeşlerimize Dua Edelim Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Doğanhisarlılarla beraber açtığı iftar programında Müslüman coğrafyalarında zulüm altına oruç tutmaya çalışan Müslümanlar için dua istedi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçe iftar programları dahilinde gittiği Doğanhisar’da Müslüman coğrafyalarında zulüm altında olan insanlar için dua istedi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, iftarını Doğanhisarlılarla açtı. Son iki yıldır iftarlarını ilçelerdeki vatandaşlarla beraber yaptıklarını söyleyen Başkan Akyürek, bunun bir Konya geleneği olduğunu ifade etti. Kardeşlik havası hakim olan bu sofralarda zengin fakir, yaşlı genç, kadın erkek ayırt etmeden tüm Konyalılarla buluştuklarını ifade eden Başkan Akyürek, “Şunu da hemşerilerimizden istiyoruz. Bizler Konya’da, ilçemizde, beldemizde huzur içinde iftar açarken maalesef dünya coğrafyasında, Müslüman dünyasında, Müslümanların yaşadığı bölgelerde insanlarımız çile ve ıstırap çekiyor, kanları dökülüyor, oruç tutmaları engelleniyor. Hayatları tehlike altında, her gün zaten bunları izliyorsunuz. O kardeşlerimiz için de dua etmeyi unutmayalım. Bu Ramazan günlerinde hem vatanımız, milletimiz, hem tüm insanlık için dualarımızı eksik etmeyelim” dedi. Ramazanda hizmetler ve çalışmaların devam ettiğini, ancak çok fazla projeden bahsetmediğini kaydeden Başkan Akyürek, 2016 sonuna kadar su ve kanalizasyon hizmetine girilmeyen hiçbir belde kalmayacağını belirtti. Başkan Akyürek, “Buna göre bir program yapıldı. Köylerimizin de tümünün su problemi çözülmüş olacak. Konya beldelerinin, mahallelerinin tümünün alt yapı problemini 500 milyondan daha yüksek bir bedel ödeyerek inşallah tamamlama sürecindeyiz. Belediye başkanlarımızla, Meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla hep beraber gayret gösteriyoruz” diye konuştu. Doğanhisar’da gerçekleştirilen iftar programına Ak Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Doğanhisar Belediye Başkanı Abdullah Koç, Meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları da katıldı. Ak Parti Konya Milletvekili Özdemir, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde düzenlediği Ramazan aktivitelerinin dillere destan hale geldiğini ifade etti. Özdemir, beraberliğe vesile olan iftarları düzenleyen Başkan Akyürek’i tebrik etti. İftar öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir ve Meclis üyeleri ilköğretim 4. sınıfta okuyup takdirname alan 78 öğrenciye bisiklet hediye etti.

Seçme Haberler

“Türkiye Belediyeciliğinde Konya Bir Ekoldür”

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Başkan Altay’ın başarılı hizmetlerine Büyükşehir’de de devam edeceğine inandığını söyleyen Ahmet Sorgun, Türkiye belediyeciliğinin bu noktaya gelmesinde Konya’nın bir ekol olduğunu dile g...

Konya Bilim Merkezi, 3.5 Yılda 915 Bin Bilim Meraklısını Ağırladı

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Konya’ya kazandırdığı Türkiye’nin TÜBİTAK destekli ilk Bilim Merkezi, 2017’de adeta ziyaretçi akınına uğradı. Konya Bilim Merkezi, 2017 yılında 305 bin ziyaretçiyi ağırlarken açıldığı günden bu yana 915 bin bilim meraklısına ev sahipliği yaptı.
Türkiye’nin yüksek standartlı ilk bilim merkezi olan Konya Bilim Merkezi,...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.