DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Akşehir Mezbahası Bölgenin Önemli İhtiyacını Karşılayacak

Konya Büyükşehir Belediyesi ile KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından Akşehir’e mezbaha kazandırılıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir olarak en önemli önceliklerinin kırsalda yaşayan vatandaşların gelirini artırmak olduğunu söyledi.
Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ortaklığıyla tarımın ve hayvancılığın gelişmesi için ilçelere mezbahalar yapılıyor. Akşehir’de yapımı devam eden mezbahada incelemelerde bulunan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerde önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, özellikle tarımsal ve hayvansal destek konusunda ciddi çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. KOP ile birlikte Akşehir başta olmak üzere bölgede mezbaha yapımlarının sürdüğünü kaydeden Başkan Altay, “Bozkır’ı tamamladık. Yunak, Taşkent ve Doğanhisar’daki çalışmalar devam ediyor. İnşallah bunları da en kısa sürede tamamlayarak hayvan yetiştiricilerimize önemli bir destekte bulunmayı arzu ediyoruz. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak en önemli önceliğimiz kırsalda yaşayan vatandaşımızın gelirini artırmak ve bununla ilgili eksikleri tamamlamak. KOP İdaresiyle iyi bir organizasyon ve birliktelik içerisindeyiz. KOP Başkanımıza da verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. Akşehir’de yapımı devam eden mezbaha 1 milyon 290 bin liraya mal olacak.

Seçme Haberler

Bozkır İlçesi’nde Mahalle Yolu Standardı Yükseldi

Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Bozkır İlçesi’nde altyapısı ve malzeme kalitesi ile örnek 73 kilometre mahalle yolunun tamamladı. Bozkır İlçesi mahalle yollarının maliyeti 9.7 milyon lira oldu.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya merkez ile birlikte ilçelerde ve bağlı mahalle yollarında standardı yükseltmek için çalışmala...

Leyla Şahin Usta’dan Başkan Altay’a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.