DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Akşehir`in Mahallelerine Yeni Kanalizasyon Şebekesi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün Akşehir ilçesinde 2017 yılının ilk yedi ayında yaklaşık 17 kilometre yeni kanalizasyon şebekesi yaptığını söyledi.
6360 Sayılı Büyükşehir Belediyeleri Kanunu’nun en iyi uygulayıcısı unvanını alan Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, 3 yılı aşkın bir süredir Konya merkezinin yanı sıra hizmet alanına giren ilçelerde de yeni kanalizasyon şebeke çalışmalarını artırarak sürdürüyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yeni bağlanan mahallelerde yürütülen kanalizasyon şebeke çalışmalarının planlananın üstünde, yoğun bir çaba ile devam ettiğini belirterek, “Çevre ve toplum sağlığı için kanalizasyon şebekesi ile pis suyun yerleşim alanından uzaklaştırılması, atık sudan kaynaklanan çevresel etkilerin bertaraf edilmesi ve arıtılan suyun tekrar kullanımının sağlanması için KOSKİ Genel Müdürlüğümüz gerekli çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda ekiplerimiz, Akşehir ilçemizde yeni hat çalışmalarına devam ediyor” dedi. Akşehir’deki 5 mahalleye daha kanalizasyon şebekesi kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Akyürek, KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün 2017 yılı başından bu yana Alanyurt, Kozağaç, Nasreddin, Ortaköy ve Yarenler mahallelerine muhtelif çaplarda toplam 16 bin 872 metre yeni kanalizasyon şebeke hattı döşediğini ifade etti. Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün Akşehir’de 2017 yılı içinde yürüttüğü yeni kanalizasyon şebeke hattı çalışmaları şu şekilde: Ortaköy Mahallesi’nde 10 bin 904 metre, Alanyurt Mahallesi’nde 4 bin 431 metre, Kozağaç Mahallesi’nde bin 184 metre, Yarenler Mahallesi’nde 284 metre, Nasreddin Mahallesi’nde 69 metre.

Seçme Haberler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Konya Planlamada Örnek Şehir

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i ziyaret etti. Kaya, Konya’da planlı gelişen, gelişmesi kontrollü olan ve gelecek ile ilgili kurgusu, hayali olan bir şehir anlayışı olduğunu belirterek, belediyel...

Mahalle Yollarında Kalite Yükseliyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası 105 kilometre mahalle yolu yaptığı Hüyük, Ahırlı ve Yalıhüyük İlçelerinde 2020 yatırım programında olan mahalle yollarını tamamladı. Ayrıca, Göksu Taşeli Projesi kapsamında Ahırlı’da Çiftlik Yayla Yolu ile...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.