DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, toplumun yapı taşı olan ailede en temel rolü kadınların üstlendiğini, Konya’da kadınların yaşam kalitesini yükseltmeye dönük önemli çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Toplumun yapı taşı olan ailede en temel rolü kadınların üstlendiğini belirten Başkan Altay, “Kadınlar vefakar, cefakar insanlar. Annelik vasıfları dolayısıyla gerek inancımız, gerekse kültürümüz kadına en yüksek değeri vermiş ve her zaman kadına karşı saygıyı ve sevgiyi öğütlemiştir. Maalesef özellikle son yıllarda giderek artan şiddet olaylarında kadınlarımız ve çocuklarımız ciddi zarar görmekte, bu da topyekün bilinçlendirme ve eğitim çabalarını zorunlu kılmaktadır” dedi. Başkan Altay, Konya Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlarla ilgili birçok proje yürüttüklerini aktararak şu ifadelere yer verdi: “Hanım kardeşlerimizin sosyal hayatta daha fazla var olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. KOMEK ve ASEM’lerimiz, Aile Destek Merkezimiz gibi birçok hizmetlerle hanım kardeşlerimizin yaşam kalitesini yükseltmeye dönük çalışmalar yürütüyoruz. Böylece, kendine daha çok güvenen, anneliğin, kadın olmanın, meslek sahibi olmanın önemini kavrayan kadınların ortaya çıkmasını sağlamaya; mutlu aile yapısına katkı sağlamaya gayret ediyoruz. Yeryüzünde insanların cinsiyetinden, dilinden, renginden dolayı hiçbir ayrıma muhatap olmamasını, yaratılmışların en şereflisi olarak hak ettiği değeri bulmasını temenni ediyor, 8 Mart Dünya kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.”

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Site İçi Arama

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.