DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceğine katkı sağlayan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı şöyle: “Günümüz bilgi çağında hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, zor bir meslek olmasına rağmen halkımızın doğru ve zamanında bilgi almasını sağlayarak önemli bir görevini yerine getirmektedir. Yazılı, işitsel ve görsel kanallar aracılığıyla basın; yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Zor şartlarda büyük fedakârlık göstererek çalışan basın mensuplarımız, 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında ve sonrasında darbecilere karşı milletinin yanında almış, bu zor süreçte çok önemli bir görevi ifa ederek halkımızın gönlünü fethetmiştir. Konyamız da basın yayın kuruluşları açısından Türkiye’nin en önde gelen şehirlerinden biridir. Şehrimizde çalışan tüm basın yayın çalışanlarının sorumluluk bilinciyle yaptıkları ve yapacakları duyarlı çalışmalar, şehrimizin her alanda başarıya ulaşmasına katkı sağlamaktadır. Bu düşüncelerle basın camiasının tüm çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyor, ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceği için hep beraber çalışmaya devam etmeyi diliyorum.”

Seçme Haberler

Büyükşehir’den Cihanbeyli Grup Yoluna 7 Milyonluk Yatırım

Konya’nın tamamında yoğun bir çalışma yütüren Konya Büyükşehir Belediyesi, Cihanbeyli İlçesi Yapalı, Günyüzü, Taşpınar grup yolları ile Oğuzeli bağlantı yolu için yaklaşık 7 milyon türklirasılık asfalt ve sathi kaplama çalışması yapıyor. Konya merkez ile beraber ilçelerde ve bağlı mahallelerde yatırım atağını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi,...

Haydi Konuş Bakalım’da Ödüller Sahiplerini Buldu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Haydi Konuş Bakalım” Liseler Arası Münazara Yarışması’nda dereceye giren okulları ödüllendirdi. Dereceye giren öğrenci ve okullar ile öğretmenlerini tebrik eden Başkan Akyürek, “Bu kürsülere çıkanlar geleceğin liderleridir” dedi.Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkan...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.