DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

2017 Huzura ve Sevgiye Vesile Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2017 yılının şehrimiz, vatanımız ve tüm dünya için kardeşliğe, huzura ve sevgiye vesile olmasını diledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in 2016 yılının sona ermesi ve 2017 yılının gelişi ile ilgili yayımladığı mesajı şöyle: “Sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla başlamanın umut ve heyecanını yaşıyoruz. Her yeni gelen yıl insanlar, şehirler ve ülkeler için yeni umutları da beraberinde getirir. Geçmiş yılın muhasebesini yaparak gelecek yılın daha güzel, daha mutlu ve daha huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Geride bıraktığımız 2016 yılı içinde şehrimiz ve vatanımız adına yaşanan güzelliklerin yanında hepimizi üzüntüye boğan olaylar da yaşandı. Yaşanan tüm olaylara rağmen vatanımız insanı birlik ve beraberlik içinde her zaman olduğu gibi yine dertlerin üstesinden gelmeyi başardı. Dünya genelinde de mazlum milletlerin sıkıntı yaşamaya devam ettiği, binlerce masumunun hayatını kaybettiği acı bir yıl yaşadık. Temennimiz hem vatanımızde hem de tüm dünyada yaşanan acıların ve dertlerin sona ermesi, insanların barış ve huzur içinde yaşamasıdır. 2016 yılında belediye olarak Büyük Türkiye hedefine katkı sağlamak amacıyla 31 ilçemizde önemli yatırımları hayata geçirdik. 2017 yılında merkezde ve tüm ilçelerde yatırımlarımız ara vermeksizin devam edecek. 2017 yılının hem şehrimizin, hem de vatanımızin şaha kalktığı bir yıl olması için hep birlikte gayret göstereceğiz. 2017 yılının şehrimiz, vatanımız ve tüm dünya için kardeşliğe, huzura ve sevgiye vesile olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimin ve vatanımız insanının yeni yılını tebrik ediyorum.”

Seçme Haberler

Bilgehanelerdeki Hafızlık Hazırlık Öğrencilerinden Sevindiren Başarı

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere yönelik faaliyetlerinden olan Bilgehanelerde bu dönem hafızlık hazırlık programını başarıyla tamamlayan 56 öğrenci, Mustafa Büyükkaplan Hafızlık İmam Hatip Okulu’nun sınavlarında başarılı olarak hafızlık eğitimi almaya hak...

Millet Tek Yürek Oldu Meydanlarda Gücünü Gösterdi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Mevlana Meydanı’ndaki demokrasi nöbetinin 13. gününde Uğur Işılak konseri ile büyük bir coşku yaşayan on binlerce kişiye seslendi. Başkan Akyürek, “Milletimiz hep beraber tek bir yürek oldu ve bundan sonra asla böyle bir kalkışmaya, böyle bir ihanete muhatap olmayacağını haykırdı” dedi. Millet...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.